Tester Oprogramowania

Job description

Dołącz do NATEK wspierając projekty dla cenionej instytucji w branży bankowości. Projekty dotyczą aplikacji w obszarze bankowości elektronicznej W zespole będziesz odpowiedzialny za tworzenie scenariuszy/przypadków testowych oraz ich realizację.

#LI-251604456_DM1

Your responsibilities

Zadania na stanowisku:

Tworzenie planu testów

Realizacja testów  zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi

Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych

Zgłaszanie wykrytych błędów

Analiza i raportowanie wyników testów

Współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu

Współpraca z innymi działami firmy

Współpraca z zespołem deweloperskim przy usuwaniu wykrytych defektów

Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymogami

Our requirements

Wymagania:

Około 2 letnie  doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych/ desktopowych

Znajmość min. jednego z  narzędzi  np. HP QC/ALM,  JIRA, Mantis, Testrail

Znajomość zasad, technik i procesu testowania

Mile widziane:

Doświadczenie pracy w projektach z obszaru : bankowości, finansów lub ubezpieczeń

Benefits

Benefity:

Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,

Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego,

Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,

Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,

Elastyczne godziny pracy,

Możliwość pracy 100% zdalnej,

 Prywatną opiekę medyczną,

Kartę Multisport lub My Cafeteria,

Ubezpieczenie na życie,

NATEK loyalty Club,

Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,

Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku.

You haven’t found the position you were looking for? Create your profile, send us your CV and stay connected!

Create your profile