Tester Oprogramowania

Job description

Dołącz do NATEK wspierając projekty dla cenionej instytucji w branży bankowości. Projekty dotyczą aplikacji w obszarze bankowości elektronicznej W zespole będziesz odpowiedzialny za tworzenie scenariuszy/przypadków testowych oraz ich realizację.

#LI-251604456_DM1

Your responsibilities

Zadania na stanowisku:
• Tworzenie planu testów
• Realizacja testów zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
• Przygotowanie scenariuszy i przypadków testowych
• Zgłaszanie wykrytych błędów
• Analiza i raportowanie wyników testów
• Współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu
• Współpraca z innymi działami firmy
• Współpraca z zespołem deweloperskim przy usuwaniu wykrytych defektów
• Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymogami

Our requirements

Wymagania:
• Około 2 letnie doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych/ desktopowych
• Znajmość min. jednego z narzędzi np. HP QC/ALM, JIRA, Mantis, Testrail
• Znajomość zasad, technik i procesu testowania

Mile widziane:
• Doświadczenie pracy w projektach z obszaru : bankowości, finansów lub ubezpieczeń

Benefits

• Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,
• Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego,
• Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,
• Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,
• Elastyczne godziny pracy,
• Możliwość pracy 100% zdalnej (#LI-Remote),
• Prywatną opiekę medyczną,
• Kartę Multisport lub My Cafeteria,
• Ubezpieczenie na życie,
• NATEK loyalty Club,
• Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,
• Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku.
• Dodatkowy płatny dzień wolny na wolontariat dla pracowników na etacie.

You haven’t found the position you were looking for? Create your profile, send us your CV and stay connected!

Create your profile