(Senior) UI Designer

Job description

Dołącz do NATEK Polska wspierając projekty cenionej instytucji w branży bankowości. Staniesz się częścią zespołu w departamencie Design System tworzącego aplikacje dla klientów detalicznych.

#LI-251604456_DM1

Your responsibilities

Szukamy osoby która:

  • Zna oraz rozumie ideę tworzenia Design Systemu oraz jego korzyści

  • Potrafi zdobyć niezbędne informacje

  • Potrafi tworzyć spójne zasady projektowe i język wizualny interfejsu oraz je wdrożyć

  • Potrafi w klarowny sposób tworzyć dokumentację słowną interfejsu

  • Ma doświadczenie w budowaniu interfejsów aplikacji oraz wiedzę o ich ograniczeniach

  • Ma doświadczenie w badaniach z użytkownikami

  • Potrafi przyjąć konstruktywną krytykę, ale też obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty

  • Będzie pomagała w podejmowaniu strategicznych decyzji produktowych

  • Potrafi współpracować z developerami i rozumie ich perspektywę

  • Ceni sobie pracę w zespole

  • Pracuje z narzędziami Sketch, Principle, Pakiet Adobe

    Mile widziane umiejętności:

  • Projektowanie czytelnych ikon

  • Tworzenie animacji wspierających interfejs

  • Tworzenie estetycznych ilustracji

Our requirements

  • Zakres obowiązków:

    • Tworzenie komponentów na wszystkich etapach - od odkrywania potrzeb i zbierania wymagań po wsparcie we wdrożeniu

    • Rozwój dokumentacji i biblioteki

    • Rozpoznawanie obszarów do poprawy

    • Tworzenie dokumentacji oraz wytycznych projektowych

    Benefits

    Oferujemy:

    • Długofalową współpracę opartą o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,

    • Pracę w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego ,

    • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,

    • Pracę w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,

    • Elastyczne godziny pracy,

    • Możliwość pracy 100% zdalnej (#LI-Remote),

    • Prywatną opiekę medyczną,

    • Kartę Multisport lub My Cafeteria,

    • Ubezpieczenie na życie,

    • NATEK loyalty Club,

    • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,

    • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku.

    • Dodatkowy płatny dzień wolny na wolontariat dla pracowników na etacie.

    You haven’t found the position you were looking for? Create your profile, send us your CV and stay connected!

    Create your profile