Sample Image

Jean-Michel Namand

CEO
Country Manager Poland

Jean-Michel jest założycielem i dyrektorem generalnym NATEK. Firmę utworzył w Czechach w 2004 roku. Wcześniej prowadził inną działalność – przedsiębiorstwo we Francji, które sprzedał w 2001 roku. Za cel firmy NATEK uznał wspieranie klientów międzynarodowych we wdrażaniu systemów IT. Pod kierownictwem Jean-Michela NATEK uzyskuje szybki wzrost dzięki jego znakomitej strategii biznesowej. Jean-Michel przywiązuje dużą wagę do doboru odpowiednich ludzi na najwyższe stanowiska w firmie, a także potrafi utrzymywać ważne relacje biznesowe, dzięki czemu NATEK spełnia indywidualne oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jean-Michel ukończył studia magisterskie z inżynierii na École Nationale Supérieure d'Arts et Métiers w Paryżu oraz uzyskał tytuł MBA w HEC Paris.

Sample Image

Paul Novak

CFO


Paul jest dyrektorem finansowym NATEK. Dołączył do firmy w 2004 roku jako Accounting Manager oddziału czeskiego. Na tym stanowisku pracował przez 4 lata, a w międzyczasie objął podobne obowiązki także na Słowacji. Od 2008 roku jest międzynarodowym dyrektorem NATEK do spraw finansów i administracji. Posiada dwa tytuły magistra – zarządzania finansami spółek na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie oraz finansów na Uniwersytecie Burgundzkim we Francji. Jest zwolennikiem precyzji i doskonalenia procesów. Jego największe zasługi obejmują stworzenie szczegółowego systemu śledzenia kosztów oraz zwiększenie wydajności poprzez outsourcing zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Sample Image

Pavel Zubak

Outsourcing Services Division Director


Pavel dołączył do zespołu NATEK w 2010 roku jako manager sprzedaży na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Odegrał ważną rolę w nawiązaniu kontraktów z kluczowymi klientami oraz dostawcami. Jego wcześniejsze ponadpięcioletnie doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na stanowiskach kierowniczych w Dalkia oraz grupie Veolia Environment, gdzie doskonale radził sobie jako dyrektor handlowy do spraw słowackiego przemysłu oraz usług. Obecnie, w NATEK, zajmuje stanowisko Dyrektora Operacyjnego, rozwijając ośrodek Delivery Centre w Koszycach. Pavel uzyskał tytuł magistra stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie. Jego największe zalety, które pomogły mu osiągnąć sukces w środowisku biznesowym, to pozytywne nastawienie, kreatywność oraz chęć do eksperymentów.

Jana Kruzliakova

Group Recruitment Director


Kariera Jany w NATEK rozpoczęła się wraz z objęciem stanowiska Konsultanta ds. Sourcingu w Bratysławie, w 2012 r. Dwa lata później Jana podjęła się nowego zadania – zarządzania zespołem rekruterów w nowootwartym oddziale NATEK w Sofii. Jako Sourcing & Operation Team Leader szybko pozyskała także nowych klientów firmy, marki HP I Vmware. W sierpniu 2016 r. Jana przeniosła się do Polski, gdzie rok później została awansowana na stanowisko Group Sourcing Managera. Jest obecnie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem rekruterów IT we wszystkich oddziałach NATEK jak i pozyskiwnie nowych klientów ora zacieśnianie relacji z już istniejącymi. Przed dołączeniem do NATEK, Jana pracowała dla takich firm jak Eunite czy Malta Enterprise. Posiada tytuł magistra Zarządzania, uzyskany na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie.

Dariusz

Dariusz Terlecki

Group Sales Director


Dariusz to Dyrektor Sprzedaży, z ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju biznesu międzynarodowych i Polskich firm działających w sektorze B2B. Zanim dołączył do NATEK, był odpowiedzialny za rozwój, zarządzanie zespołem dyrektorów i wyniki finansowe grupy ATM S.A. W zawodowym portfolio posiada również marki ADP, Crowley Data, Office Depot i Vileda. Objęta w 2016 r. rola w NATEK koncentruje się głównie na implementacji i zarządzaniu strategią sprzedażową, rozbudowie bazy klientów oraz poszerzanie ilości usług dla klientów już pozyskanych. Dariusz studiował Dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie uzyskał tytuł magistra. Posiada także dyplom MBA Polish Open University.

Pozostań w kontakcie