Sample Image

Jean-Michel Namand

CEO
Country Manager Poland

Jean-Michel je zakladatel a CEO NATEKu. Společnost byla založena v roce 2004 v České republice. Ještě předtím osobně vybudoval jinou úspěšnou firmu ve Francii, kterou však v roce 2001 prodal. Jako poslání NATEKu ale viděl podporu mezinárodních společností v budování a rozvoji jejich IT systémů. Pod vedením Jean-Michela se NATEK rychle rozrostl především díky jeho silné orientaci na business a strategickému plánování. Je si dobře vědom, jak je důležité obsadit do vedení společnosti ty správné lidi a také umí udržovat důležité obchodní vztahy, což umožnilo firmě spolupracovat s nejspecifičtějšími a nejnáročnějšími klienty. V roce 2016 se relokoval do Varšavy, aby dále rozvíjel business v Polsku. Namand získal magisterský titul v inženýrském programu na Pařížské škole umění a řemesel a je také držitelem titulu MBA z HEC Paris.

Sample Image

Paul Novak

CFO


Paul přišel do společnosti v roce 2004 jako Accounting Manager pro Českou republiku. Během čtyř let na této pozici se postupně ujal podobných úkolů i na Slovensku. Později v roce 2008 se stal vedoucím financí a správy NATEK International. Je známý svou precizností a snahou stále hledat možnosti zlepšení procesů. Jeho největšími přínosy bylo zavedení detailního sledování výdajů a významný nárůst efektivity práce díky outsorsování non-core aktivit. Paul studoval business a ekonomii a získal dva magisterské tituly - v managementu podnikových financí na Ekonomické univerzitě v Bratislavě a další v oboru Finance z University of Burgundy ve Francii. V roce 2016 úspěšně ukončil profesionální MBA program na WU Executive Academy ve Vídni.

Sample Image

Pavel Zubak

Outsourcing Services Division Director


Pavel přišel do NATEKu v roce 2010 jako Sales Manager pro CEE region. Zásadním způsobem se podílel na získání kontraktů s klíčovými zákazníky a dodavateli.  Krátce poté se přestěhoval do Košic kde až do současnosti vede naši NATEK pobočku jako Technical Operations Director.  Jeho předchozí pracovní zkušenosti zahrnují mimo jiné více než 5 let na seniorních pozicích v Dalkia ze skupiny Veolia Environment kde exceloval jako obchodní ředitel pro slovenský průmysl a terciární sektor. Je absolventem Ekonomické univerzity v Bratislavě, kde získal titul z mezinárodních vztahů. Kromě pozitivního přístupu a kreativity je to právě silná orientace na cíl, která je jeho silnou stránkou a právě tyto vlastnosti mu dopomohly k úspěchu.








Jana Kruzliakova

Sourcing Manager


Janina kariéra v NATEKU započala v roce 2012, když se připojila k týmu jako Sourcing Consultant v Bratislavě. V roce 2014 byla povýšena na pozici Sourcing & Operations Team Leader v nově vznikající pobočce v Bulharské Sofii, kde rychle získala nové klienty jako HP a Vmware. V srpnu 2016 se relokovala do Polska a byla rychle povýšena na pozici Group Sourcing Managera a je odpovědná za nábor IT specialistů a strategické navýšení dodávky našim zákazníkům. Vedením týmu kvalifikovaných Team Treaderů také podporuje obchodní oddělení v akvizici nových zákazníků a aktivně udržuje vztahy s těmi stávajícími. Jana vstoupila do businessu v roce 2010 prací pro společnosti jako je Einite nebo Malta Enterprise na Maltě, kdy podporovala oddělení rozvoje investic. Jana studovala mezinárodní obchod na univerzitě v Antverpách a získala magisterský titul v oblasti řízení obchodu na univerzitě v Bratislavě.

Dariusz

Dariusz Terlecki

Group Sales Director


Dariusz je obchodní ředitel NATEKu a člen Boardu s více než 20-ti lety zkušeností jako specialista v oblasti obchodu a jeho rozvoje v nadnárodních a polských společnostech, které zahrnují různý B2B průmysl včetně technologie, BPO a FMCG. Do firmy přišel přímo z ATM S.A. (akciová společnost, lídr polských telekomunikací a středoevropského trhu s datovými centry), kde měl na starosti celou oblast zisků a ztrát a přímo vedl vedoucí oddělení. Jeho kariérní portfolio obsahuje také firmy jako ADP (globální HR outsourcing), Crowley Data (americký telecom), Office Depot (americké papírnictví) a Vileda (neměcké produkty do domácnosti). Terleckiho role v NATEKu od října 2016 spočívá především v implementaci vedoucí obchodní strategie, posílení vztahů se zákazníky a zajištění trvalého obchodního růstu. Dariusz má magisterský titul v žurnalistice z Varšavské univerzity a také MBA z Polish Open University.

Zůstaňte v kontaktu