Outsourcujte NATEK IT profesionály a zapojte je do svých projektů

Proč NATEK?

V NATEKu rozumíme výzvám spojeným souvisejícím s outsourcováním skvělých lidí. Bereme v potaz celkový sourcingový proces stejně tak jako kvalifikace kandidátů, dynamiku budoucího týmu a finanční možnosti společnosti. NATEK má potřebné zkušenosti, obchodní vztahy a odborné znalosti k poskytnutí IT specialistů, kteří mají právě ty zkušenosti a schopnosti, které hledáte.

NATEK vyvinul moderní model personálního leasingu, který zahrnuje obsazení daných pozic IT profesionály kdy a jak je potřeba. Jsme momentálně schopni díky našim rozsáhlým obchodním kontaktům najmout a relokovat IT specialisty z více než 24 zemí.

 

  NATEK                     ZAMĚSTNANEC (PLNÝ ÚVAZEK) NEZÁVISLÝ PRACOVNÍK
Čas k nalezení vývojáře 0-3 týdnů 1-4 měsíců 1-3 měsíců
Náborový poplatek 0 10-20tisíc Euro 0
Garance kvality Ano Ne Ne
Míra neúspěchu Velmi nízká Nízká Velmi vysoká
Prověření zaměstnance Ano Ne Ne
Poplatek (ukončení smlouvy) Žádný Velmi vysoký Žádný

 

Nejlepší inženýři
Poskytujeme společnostem elitní týmy softwarových inženýrů a vývojářů na čas ekvivalentní plnému úvazku. Naši kandidáti jsou podrobně prověřeni a testováni týmem vyškolených sourcerů.

Vytvořte jakoukoliv technologii
NATEK poskytuje talenty pro jakoukoliv webovou, mobilní nebo počítačovou technologii. Zaměřujeme se nejen na hledání jednotlivých inženýrů, ale také na vytváření dobré budoucí dynamiky týmu, která dopomůže jak jejich jednoduché integraci tak celkovému výkonu.

Podpořte a zvyšte vývoj vaší společnosti
Naší silnou stránkou je schopnost zvýšit výkonnost vašeho týmu vývojářů pomocí našich inženýrů. NATEKu se také dostává uznání za naši schopnost pomoci společnostem kompletně takový tým vybudovat. Naši vývojáři mají zkušenost se plynule integrovat do společností. Rychle se přizpůsobí vašim projektovým nástrojům, managementu a prostředí.

Jakákoliv lokace
Jsme schopni pracovat v jakékoliv zemi přestěhováním našich inženýrů do vaší společnosti kdekoliv.

 

Jak NATEK funguje?

1. Řeknete nám, jaký typ vývojáře potřebujete:
Jaké charakteristiky, schopnosti a zkušenosti jsou pro vás důležité a kolik inženýrů potřebujete? Předložte nám profil pozice, na kterou nabíráte – čím více detailů tím lépe. Bez ohledu na to, jestli se jedná o jednotlivého inženýra nebo tým deseti, NATEK to zvládne. Po obdržení popisu pracovní pozice, ji naši sourceři a inženýři projdou a spojí se s vámi kvůli dalším detailům a otázkám ohledně vašich potřeb.

2. Najdeme vhodnou shodu
Během několika dní vás budeme informovat zprávou ohledně vašich požadavků.

3. Stanou se součástí týmu
Jakmile proběhne interview našich kandidátů u vás ve společnosti a obdržíme vaše schválení, budou připraveni se začlenit do vašeho týmu – stejně jako kdyby to byl váš vlastní zaměstnanec. Inženýři NATEKu většinou pracují přímo ve společnostech, ale můžeme také zařídit provedení práce na dálku.

4. Pracujte s nimi bez rizika
Pokud nejste s našimi vývojáři 100% spokojeni po uplynutí zkušební doby, proces celý zopakujeme bez jakýchkoliv poplatků. Naše tříměsíční zkušební doba bez rizika dává společnostem možnost pracovat s našimi inženýry předtím, než se rozhodnou pokračovat dál.

 

Stáhněte si naší brožuru

Work IT with us

Přečtěte si více...

NATEK white paper

Přečtěte si více...
   

 

 
Zůstaňte v kontaktu